Ebridge / Content Marketing

Content Marketing

Odkryj potęgę słowa w Internecie!

Jeśli chcesz wiedzieć wiecej wejdź na b4h.pl

Ilość reklam wyświetlanych użytkownikom na przeglądanych witrynach spowodowała, że odbiorcy praktycznie przestali na nie reagować. Często nawet ich nie dostrzegają.

Content marketing to działania będące alternatywą dla tradycyjnej reklamy, to zapewnienie użytkownikom poszukiwanych przez nich treści. Content Marketing to proces wyczucia i zrozumienia oczekiwań i potrzeb grupy docelowej i poprzez odpowiednie kanały komunikacji dostarczenie tej grupie adekwatnych treści.

Zajmujemy się opracowywaniem i realizacją strategii content marketingowej

  • Definiujemy potrzeby grupy docelowej interesującej naszych Klientów. Ustalamy, jakich treści związanych z marką lub produktem Klienta odbiorcy poszukują w Internecie. Analizujemy frazy w wyszukiwarkach związane z marką/produktem.
  • Dobieramy odpowiednie kanały komunikacji dla grupy docelowej, odpowiadając na pytanie, czy dana grupa otwarta jest na treści przekazywane za pośrednictwie kont na portalach społecznościowych, artykułów, blogów, newsletterów, videoblogów, e-magazynów czy też poradników.
  • Przygotujemy atrakcyjne treści dotyczące marki/produktu, aktualności na rynku, sektora w którym działają nasz Klient. Uwzględniamy frazy wyszukiwane przez internautów.
  • Publikujemy poprzez odpowiednie kanały.
  • Sprawdzamy, dopasowujemy, modyfikujemy…

Copyright (C) 2016.

Wszelkie prawa zastrzeżone.